Vivax LCD телевизор TV-32S40

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
12.990,00 ден.
Краток опис

Vivax LCD телевизор TV-32S40

Бренд
Vivax Tc product rating | 19 мислења
Нема на залиха


Побарај понуда
 • Vivax LCD телевизор TV-32S40
 • Дијагонала 32"/82 cm
 • Максимална резолуција: 1366x768
 • Oсветленост: 450 cd/m2
 • Контраст: 3000:1
 • Видлив агол: 178°/178°
 • Време на одѕив: 8 ms
 • S-Video x 1
 • HDMI x 2
 • Компонентни x 1
 • SCART x 1
 • USB x 1
Карактеристики
Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат

Можеби ке ве интересира

Овозможено од Store.mk